חדשות
מכירת כלי גילוף
מכירת כלי גילוף

כל מי שזכה להכיר את מלאכת הגילוף הידני בעץ, יעיד על כך כי המדובר באחד התחביבים המהנים ביותר עבור החובבן. בזמן קצר מאוד ניתן להגיע לרמת מיומנות שמספיקה ליצירת פסלי עץ או תבליטים אמנותיים. העבודה עצמה מביאה סיפוק רב, והריכוז בגילוף משכיח את צרות היום יום. בשונה מתחביבים אחרים כגון פיסול, לא קשה להשיג את הכלים הדרושים, אותם ניתן למצוא בכל חנות של מכירת כלי גילוף.

מכירת כלי גילוף נעשית בכמה וכמה מקומות בארץ. ראשית, ישנן חנויות רבות העוסקות ביצירה ובתחביב. כדאי לפנות לחנות מקצועית וגדולה כדי להבטיח כי המוצרים שהיא מציעה הם איכותיים מספיק. מידע והמלצות על חברות ספציפיות המייצרות כלי גילוף ניתן למצוא באינטרנט. אפשרות נוספת היא לברר בנגריות ובמקומות המעבירים סדנאות ללימוד גילוף, על מי הם ממליצים בתחום מכירת כלי גילוף. מובן שחובה לבצע השוואת מחירים בין המקומות השונים לפני הקנייה.

כשבוחרים לבסוף היכן לרכוש את כלי הגילוף, כדאי להיות מוכנים עם רשימה מסודרת של הכלים הדרושים. מכירת כלי גילוף יכולה לכלול גם הרבה כלים המיועדים לגילוף מקצועי ולאו דווקא דרושים לכל אחד. מי שמתעסק בגילוף כתחביב צריך בסך הכול סט בסיסי של כמה מפסלות ישרות ומעוקלות. בעיקר בהתחלה, אין צורך ביותר ממפסלת בעלת ראש ישר, עגול וזוויתי. בנוסף, כדאי לשקול רכישת אמצעי בטיחות כגון כפפות מגן.